Udostępnij
Kontakt
Przewiń w dół
Tagi
Kategorie
//Iron Harvest – Behind the Music

Iron Harvest – Behind the Music

Tagi :

Brawa dla tej ekipy! Kawał naprawdę dobrej roboty! Wciągający materiał o inspiracjach i realizacji ścieżki dźwiękowej do gry Iron Harvest.

Posłuchajmy kompozytorów Adama Skorupy, znanego z pracy nad serią Wiedźmin, Michała Cieleckiego (z serii Shadow Warrior) i Krzysztofa Wierzynkiewicza (z Bulletstorm), którzy wyjaśniają główne inspiracje ich wspaniałej pracy. Aby zmaksymalizować zanurzenie, Skorupa włączył różne tradycyjne chóry, instrumenty i tradycje, aby nadać każdej frakcji wyjątkowy charakter. Od świetnych melodii rosyjskiej bałałajki po polską muzykę ludową, gracze otrzymują szeroki wachlarz emocjonalnych melodii podczas podbojów pól bitew Iron Harvest 1920+.

Iron Harvest 1920+ to opowieść i epicka, nadrzędna historia o trzech frakcjach i ich bohaterach. Każda frakcja oferuje inne możliwości taktyczne. W intensywnych bitwach taktycznych. Pozwala to nie tylko na intensywną opowieść obejmującą ponad 20 misji w trzech kampaniach, ale także gwarantuje głębokie, taktyczne doświadczenia dla wielu graczy, w których strategia w każdej chwili jest lepsza od kliknięć na sekundę. Dodatkowe mapy potyczek i wyzwań pozwalają zmierzyć się ze sztuczną inteligencją w pojedynkę lub w kooperacji ze znajomym.

Iron Harvest to klasyczna strategia czasu rzeczywistego, której premiera na komputery PC miała miejsce 1 września 2020 roku. W Europie, która dochodzi do siebie z wolna po wyczerpujących bitwach Wielkiej Wojny, tradycja ściera się z postępem naukowym i technologicznym. Miasta są odbudowywane ze zgliszczy, a na wsi rozpoczyna się epoka żelaznych żniw.

  • 378 views
  • 0 Comment

Ready To order Your Project ?

© 2020 BlackSquare Studio / BBMEDIA.PL

Kontakt
Zamknij